Vítejte na stránce podpory

Je několik možností jak získat odpovědi na Vaše otázky. Nejrychlejší cestou je buď využít telefonní kontakty, které jsou uvedeny v nabídce, která je umístěna v pravé části této stránky. Pokud jste uživatelem služby ICQ, tak můžete jako další komunikační kanál využít služeb ICQ, i v tomto případě jsou kontakty uvedeny v nabídce vpravo.

Další, a asi nejrozšířenější, možností je použití webového formuláře, který vyplníte, uvedete kontakt na sebe a odešlete. Následně na takto odeslaný "e-mail" bude v brzké době reagováno, samozřejmě dle priority, a to buď přímo telefonicky, anebo standardně elektronicky.

Posledním a také velmi rozšířeným komunikačním kanálem je FÓRUM. Toto fórum naleznete na stránkách forum.mfscomp.cz.

Ve spolupráci s portály helpdeskusers.cz a helpdesk-portal.cz (helpdeskportal.cz) zajišťujeme i podporu svým zákazníkům prostřednictvím fóra forum.helpdesk-portal.cz, na kterém naleznete kompletní podporu týkající se potíží spojených s provozem klientských stanic - podpora k aplikacím, manuály, příručky, postupy, atp. Fórum forum.helpdekusers.cz je spíše zaměřeno na potíže týkající se pouze helpdeskových aplikací. Jednoduše řečeno, jedná se helpdeskovou komunitu - vše kolem helpdesku - aplikace, postupy, ITIL, SLA, atp.