Záchrana a obnova dat

"Smazali jste nějaký soubor anebo data?"
"Začal Vám pevný disk zobrazovat chyby o čtení a zápisu?"
"Nelze číst z disku anebo disk vůbec používat?"

To jen část otázek, které Vám můžeme položit. Vlastními silami, anebo s našimi partnery, jsme připraveni Vám vyjít vstříc a býti Vám nápomocni s obnovou dat z vašich disků. V tomto případě nás neváhejte co nejdříve kontaktovat. Důrazně doporučujeme neobnovovat data vlastními silami. Může se stát, že o data trvale přijdete. Jsme připraveni Vám nabídnout několik možností jak Vaše data zachránit.

Bezpečné smazání dat
Pokud Váš disk obsahuje důvěrná data a chcete je bezpečně odstranit, aby je nebylo možné zněužít, neváhejte využít našich služeb. Data z disku odstraníme použitím technik, které zabraňují jakékoliv další použití, resp. obnovení.

Disaster Recovery Plan
Potřebujete zajistit komplexní zálohovaní počítače, notebooku, nebo celé sítě, anebo jen několik vybraných dat/aplikací? Zajištujeme komplexní od návrhu zálohovacích procesů až po samotnou realizaci. Nastavením procesů minimalizujete riziko ztráty dat, která je vždy velmi nepříjemná. Jsme připraveni s Vámi analyzovat stávající stav a následně pro Vás připravit nejoptimálnější proces, a to po stránce efektivity i cenového zatížení. Neváhejte se na nás obrátit.